De uitslag van de Internationale CACIL Zomercoursing 2011
Foto's op de fotosite.


Plaats   Eigenaar, Woonplaats Vereniging 1e Serie 2e Serie Totaal
  Afghaanse windhond reuen (10)          
1 Dendé el Kharaman Hetty Grevelt, Warder N WvCNL 246 248 494
2 Min el Mariq Hasma Shirley Dolmans, Rotterdam N WRZ 248 244 492
3 Furat Min el Mariq Benny De Winter - Sohier, Schriek B WWRV 247 234 481
4 Min el Mariq Ghasyr Henri l'Ami, Rijnsaterwoude N WRV Midland 237 242 479
5 Tempt by dreams to touch Henny Bakker, Krommenie N WRA 240 239 479
6 Min el Mariq Habibollah Khan Samantha l'Ami, Rijnsaterwoude N WRV Midland 240 237 477
7 Suleimans Chakir Chakcharan  Ytteh H. van der Beek, Blijham N PWRC 234 237 471
8 Harif-Noor az Tarnak Volker Diete, Besse D   231 239 470
9 Min el Mariq Haron Shirley Dolmans, Rotterdam N WRZ 236 234 470
  Zindehsjah's D'Jay Christiane Gerber, Emmerthal D DWZRV     afgemeld
             
  Afghaanse windhond teven (10)          
1 Waliyah Esh-Shah-ir Josette Jeurissen-Damiaens, Maasmechelen B   245 246 491
2 Min el Mariq Gula Ghotaih Ton Gubler, geen opgaaf N PWRC 246 240 486
3 Hadara az Tarnak Heidrun/Klaus Nowack, Wolfhagen D DWZRV 243 242 485
4 Ganesha-tschrâgh az Tarnak Heidrun/Klaus Nowack, Wolfhagen D DWZRV 242 242 484
5 Daniyah Az Khavari Harry van Kammen, Surhuisterveen N WvCNL 243 241 484
6 Min el Mariq Eensjuhl Ton Gubler, geen opgaaf N PWRC 244 235 479
7 Min el Mariq Edijh A Gubler/Heidekamp, Oude Pekela N PWRC 243 235 478
8 Ghibli-âbr az Tarnak Harald & Claudia Böhlke, Hofgeismar D   242 233 475
9 Min el Mariq Gula nin Insina Alice l'Ami- Calandt, Rijnsaterwoude N WRV Midland 241 233 474
10 Popovs la Baronesse Jannie Schriever, Leerdam N WvCNL 233 239 472
             
  Azawakh teven (1)          
1 Amenokal Djanet Nelli Bildstein, Finsterwolde N WvCNL 236 238 474
             
  Galgo Español teven (2)          
1 Dona Manuelaof Little Milwaukee Diny Zijlstra, Weiteveen N WvCNL 246 227 473
  Captan s Corason Betty Weijermans, Coevorden N WvCNL     afgemeld
             
  Italiaanse Windhond mixed (2)          
1 Bliksem van de Bruinbrand Marga ten Brinke, Finsterwolde N WvCNL 257 251 508
  Bruintje van de Bruinband Ad Thomas, Winschoten N PWRC 147 x x
             
  Pharaohond teven (2)         0
1 Tat-Teterra Altynai Jan Scotland, Bremen D DWZRV, WCW 233 220 453
  XO's Agena Denise Catteeuw, Oud-Turnhout B Beringen     afgemeld
             
  Saluki reuen (12)          
1 Jaraby el Bachram Koos en Anja Rol-Ham, Amsterdam N WRA 254 242 496
2 Bobo Bonestaak van de Bruinband J. van de Wal, Midwolde N PWRC 248 244 492
3 Latif Sannatis Martina Standke, Hannover BRD D DWZRV 246 245 491
4 Achthamar Husam-Hamza Siske Aerts-Fabery de Jonge, Tilburg N OWRV 249 237 486
5 Achthamar El Marees Bettina Krause, Esens D WCW 251 233 484
6 Caravan Yaz Yalaz Bettina Krause, Esens D WCW 250 233 483
7 Achthamar Halim ben Ihmz Loes Conrad-Schaaf, Almere N WvCNL 247 234 481
8 Raghib el Charnak Loes Conrad-Schaaf, Almere N WvCNL 237 239 476
9 Etienne az Mogaddas Pirouz Bettina Krause, Esens D WCW 244 230 474
10 Canapus Crimson Jaap Wittenburg, Amsterdam N WRA 243 228 471
11 Eskiya Meltem el Riad Bettina Krause, Esens D WCW 232 233 465
12 Raïs el Charnak Marco Aerts, Tilburg N OWRV 202 210 412
             
  Saluki teven (11)          
1 Emira Al-Wahat Tazi Diny Zijlstra/Gineke Nijkamp, Weiteveen N WvCNL 260 236 496
2 Boogie woogie van de Bruinbrand Ad Thomas, Winschoten N PWRC 255 239 494
3 Fataga Sawahin Beate Grundey, Bad Iburg D DWZRV 253 239 492
4 Ghayen Bostan-I-Elbekh Menno Van Trigt, Amsterdam N WRA 246 243 489
5 Jinn'iya Al'Ain Asmaanii Jessica Bergerweiss, Bassum D DWZRV 252 232 484
6 Ghamina Sawahin Beate Grundey, Bad Iburg D DWZRV 253 230 483
7 Canan amun-ra Jessica Bergerweiss, Bassum D DWZRV 248 229 477
8 el-Ubaid's Khurasan Classic Salque Harrie H.J.F.G.van Tuijl, Amsterdam N WRA 244 225 469
9 Elnadira Harrie H.J.F.G.van Tuijl, Amsterdam N WRA 241 222 463
  Amethist van de Bruinbrand Ad Thomas, Winschoten N PWRC     afgemeld
  Amira Antje Al Fadiyah Ute Budenz, Gladbeck D DWZRV     afgemeld
             
  Sloughi teven (2)          
1 Yamka Schuru-esch-Schams Nelli Bildstein, Finsterwolde N WvCNL 256 242 498
2 Ferda Kamar al Akbar Frie & Els den Boer, Capelle a/d IJssel N WvCNL 254 235 489
             
  Whippet reuen (21)          
1 Leroy vom Kleinen Berg Joop Will, Lelystad N WvCNL 251 257 508
2 Silverhawk's Opus one Matthias Lang, Oldenburg D DWZRV 242 261 503
3 Koseilata's Dust on the Moon Christa Riebel, Leverkusen D DWZRV 250 253 503
4 Better do it Heavenly Boy Edwin Piest, Lelystad N WvCNL 250 252 502
5 u Should see Yourself of Gentle Mind Leo Hendrik, Purmerend N WRA 246 254 500
6 Tyrone vom Kleinen Berg Melanie Milkereit, Moers D DWRV 1921 246 254 500
7 Cezanne vom Kleinen Berg Melanie Milkereit, Moers D DWRV 1921 247 253 500
8 u Should Kiss me Yva Vita Ottink Mike, Amsterdam N WRA 246 252 498
9 Old Road's Hemingway Sandra Malice, Erwitte D WRV Münster 247 251 498
10 Culann's Mac Conner Mario Walter, Oldenburg D DWZRV 241 254 495
11 Silverhawk's Pride Ita Saunus, Barssel D DWZRV 244 251 495
12 Cyrill v.d Bruinbrand Leo Hendrik, Purmerend N WRA 244 250 494
13 Delirious Hudson Hawk Birgit Brandenburg, Issum N WvCNL 239 252 491
14 Stanley vom Kleinen Berg Uwe Wittmann, Ludwigshafen am Rhein D DWZRV 239 251 490
15 Koseilata's Yarred the Jumper Christa Riebel, Leverkusen D DWZRV 240 250 490
16 Delirious Gabriel Renny Oortwijn, Katja Brom & Ad Punte, Peize N WvCNL 245 245 490
17 Koseilata`s Come with me Tina Sammt, Rödermark D DWZRV 241 248 489
18 Franz-Fylo von Mullewap Yvonne Vredeveldt, Oud Gastel N ZWR 239 245 484
19 Better do it fu ja Sjen Feros Edwin Piest, Lelystad N WvCNL 229 252 481
20 Fly vom Kleinen Berg Uwe Wittmann, Ludwigshafen am Rhein D DWZRV 221 245 466
  Henry Del Karfo Dennis Voeten, Breda N OWRV     afgemeld
             
  Whippet teven (19)          
1 Silverhawk's Tilly Bo Ita Saunus, Barssel D DWZRV 252 261 513
2 Cullan's Indian Summer Ita Saunus, Barssel D DWZRV 251 261 512
3 Better Do It I Believe I Can Fly Diny Zijlstra/Gineke Nijkamp, Weiteveeen N WvCNL 253 257 510
4 Tweety Wilstad Frency Heidekamp, Oude Pekela N PWRC 253 256 509
5 Shiny Senstion's Mary Poppins Eric Valkenburg, Nieuw Roden N WvCNL 249 254 503
6 Waterloo of Gentle Mind Leo Hendrik, Purmerend N WRA 248 253 501
7 Bibi Noir van de Sabelspoort Marginus Kloppenburg, Oude Pekela N PWRC 247 252 499
8 Better do it in a Gadda da Vida Edwin Piest, Lelystad N WvCNL 245 252 497
9 Better Do It Gone With The Wind Diny Zijlstra/Gineke Nijkamp, Weiteveeen N WvCNL 246 251 497
10 Southgrove All My Luck Déke Bellinga, Ansen N WvCNL 245 251 496
11 Delirious Hot Pursuit Ad de Pender, Steenwijk N WvCNL 246 249 495
12 Delirious Holy Grail Han & Katja Brom, Silvolde N WvCNL 243 245 488
13 Delirious Intangible Ad de Pender, Steenwijk N WvCNL 239 248 487
14 Old Road's Indonesia Chris Harms, Groningen N WvCNL 225 255 480
15 Sokovintin Amber Elise Heidekamp, Oude Pekela N PWRC 227 250 477
16 Delirious Gates of Eden Renny Oortwijn, Katja Brom & Ad Punte, Peize N WvCNL 208 253 461
  Akin's Chardonnay Annemarie Rouw, Geldrop N WRA     afgemeld
  Both Worlds Maggie van Avendia Annemarie Rouw, Geldrop N WRA     afgemeld
  Red Palulu's Daily Delight Monique Essers, Boxtel N LWR     afgemeld

Aan deze uitslag kan geen enkel recht ontleent worden, onder voorbehoud van type fouten.


Dit is de website van Windhondenvereniging Coursing Nienoord Leek.
De werknaam is Wv CNL. logo_CNL-vlag_small.gif (2679 bytes)
Rabo 38.28.24.687 t.n.v. Wv CNL te Leek
.

Webbeheerders voor deze site: Alfred Nijkamp en Albert Sluyer
Copyright © 2000-2007 Wv CNL.
Overname van foto's of delen daarvan zijn toegestaan, na toestemming en
duidelijke vermelding  van de complete URL van de website;
http://www.coursing.nl
Alle rechten voorbehouden.
Laatst bijgewerkt: mandag 30 januar 2012 .